Публічна інформація

Дана інформація розміщена відповідного до доручення департаменту гуманітарної політики від 27.10.2017 р. №4-26-387 щодо забезпечення прозорості та інформаційної відкритості структурних підрозділів департаменту гуманітарної політики.

Інформаційна довідка

На виконання вимог статті 30 Закону України «Про освіту» Класична гімназія при ЛНУ імені Івана Франка інформує, що станом на 08.05.2020 року: 

- надання ліцензії на провадження освітньої діяльності – передбачено пп. 6) п. 3 розділу ХІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України  «Про освіту».

- річні звіти про діяльність освітнього закладу.  

адміністрація гімназії

- працівники гімназії

- станом на 08.05.2020 р. у Класичній гімназії вакансії відсутні.

- територія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновником – не закріплена;

- фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти – 479 учні у 5-11-х класах;

- мова освітнього процесу – українська;

- матеріально-технічне забезпечення закладу освіти – задовільне;

- наявність гуртожитків – не має в наявності;

- результати моніторингу якості освіти  не проводився;

- умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами – пандуси, ліфти та обладнані вбиральні відсутні;

- додаткові освітні послуги не надаються.

- прийом учнів до гімназії здійснюється на конкурсній основі за Правилами зарахування учнів, які затверджуються щороку за два місяці до проведення конкурсу. Конкурсний набір у 5-й клас проводиться щороку на початку червня, а у старші класи (у випадку наявності вільних місць) – щороку в 2-й половині серпня. Інформація про вступ в 2020 р.