Вступ до гімназії

Шановні батьки та абітурієнти!

Нам дуже приємно, що Ви обрали для продовження навчання саме наш навчальний заклад. Класична гімназія при Львівському національному університеті імені Івана Франка є державним навчальним закладом. Вона створена Львівським міським управлінням освіти у липні 1992 р. як Львівська чоловіча гуманітарна гімназія. У 1999 році було прийнято рішення Львівського міськвиконкому про реорганізацію Гімназії у Класичну гімназію при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Головними цілями та завданнями діяльності Гімназії є: пошук та відбір, розвиток природних позитивних нахилів, обдарувань, здібностей найбільш талановитих дітей; забезпечення учнів ґрунтовними знаннями з різних галузей науки; формування активної громадянської позиції, власної гідності, готовності до трудової і громадської діяльності, відповідальності за свої вчинки; надання можливості найбільш обдарованим дітям реалізувати індивідуальні творчі запити.

Гімназія спеціалізується на вивченні предметів гуманітарного циклу. Особливий наголос у навчанні робиться на такі іноземні мови: англійська – поглиблено, німецька, латинська та польська мови.

У старших (10, 11) класах Гімназії такі предмети природничого циклу, як фізика, хімія, біологія, географія, вивчаються на рівні стандарту (мінімально допустимий рівень вивчення), математика – на академічному рівні (середній рівень вивчення).

У 10-х та 11-х класах усі уроки, які може Гімназія розподіляти самостійно, першочергово скеровуються на вивчення предметів, які виносяться на зовнішнє незалежне оцінювання. В усіх класах (з 5 до 11) половина уроків математики ділиться на 2 групи.

Упродовж усього існування Гімназії її учні були призерами та переможцями предметних учнівських олімпіад та конкурсів міського, обласного та всеукраїнського турів з іноземних мов, права та історії, української мови та літератури, біології. Станом на березень 2024 року в Гімназії навчається 470 учнів у п'ятнадцяти класах, які відповідають 5-11 класам загальноосвітньої школи.

В 1995-2023 роках відбулося двадцять дев'ять випусків учнів Гімназії.

Зарахування у Гімназію відбувається за результатами вступних випробувань. Вступники складають випробування з української мови та математики.

Додаткова інформація:

- Документи про вступ у гімназію;

- Додаткові матеріали для вступу до гімназії.

За додатковою інформацією просимо звертатися до секретаря ґімназії Тетяни Омелянівни за телефоном: +38(032) 237-21-68.