Вступ до гімназії

Інформація про наявність вільних місць у кожному класі
Класичної гімназії при ЛНУ ім. І. Франка


Шановні батьки та абітурієнти!

Нам дуже приємно, що Ви обрали для продовження навчання саме наш навчальний заклад. Класична гімназія при Львівському національному університеті імені Івана Франка є державним навчальним закладом. Вона створена Львівським міським управлінням освіти у липні 1992 р. як Львівська чоловіча гуманітарна гімназія. У 1999 році було прийнято рішення Львівського міськвиконкому про реорганізацію Гімназії у Класичну гімназію при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Головними цілями та завданнями діяльності Гімназії є: пошук та відбір, розвиток природних позитивних нахилів, обдарувань, здібностей найбільш талановитих дітей; забезпечення учнів ґрунтовними знаннями з різних галузей науки; формування активної громадянської позиції, власної гідності, готовності до трудової і громадської діяльності, відповідальності за свої вчинки; надання можливості найбільш обдарованим дітям реалізувати індивідуальні творчі запити.

Гімназія спеціалізується на вивченні предметів гуманітарного циклу. Особливий наголос у навчанні робиться на такі іноземні мови: англійська – поглиблено, німецька, латинська та польська мови.

У старших (10, 11) класах Гімназії такі предмети природничого циклу, як фізика, хімія, біологія, географія, вивчаються на рівні стандарту (мінімально допустимий рівень вивчення), математика – на академічному рівні (середній рівень вивчення).

У 10-х та 11-х класах усі уроки, які може Гімназія розподіляти самостійно, першочергово скеровуються на вивчення предметів, які виносяться на зовнішнє незалежне оцінювання. В усіх класах (з 5 до 11) половина уроків математики ділиться на 2 групи.

Упродовж усього існування Гімназії її учні були призерами та переможцями предметних учнівських олімпіад та конкурсів міського, обласного та всеукраїнського турів з іноземних мов, права та історії, української мови та літератури, біології. На даний час в Гімназії навчається 460 учні у п'ятнадцяти класах, які відповідають 5-11 класам загальноосвітньої школи.

В 1995-2022 роках відбулося двадцять вісім випусків учнів Гімназії.

Зарахування у Гімназію відбувається за результатами вступних випробувань. Вступники складають випробування з української мови та математики.

Додаткова інформація:

- Документи про вступ у гімназію;

- Додаткові матеріали для вступу до гімназії;

- Зарахування в гімназію у 2023 році.

За додатковою інформацією просимо звертатися до секретаря ґімназії Тетяни Омелянівни за телефоном: +38(032) 237-21-68.