У вересні львів'ян кличуть на екскурсії Митрополичими садами і хорами собору св. Юра

05.09.2019

Фундація духовного відродження запрошує львів’ян у вересні відвідати екскурсії Митрополичими садами і хорами собору святого Юра. 

Екскурсії в Митрополичі сади відбудуться 7, 8, 21 і 22 вересня. Початок – о 18:00. Вартість – 100 грн. Участь в екскурсії можуть взяти від 5 до 10 людей, тривалість – 50 хвилин. Для участі необхідно попередньо зареєструватись за посиланням.

Під час екскурсії Митрополичими садами ви зможете пройтися мальовничими садами, поглянути на панораму Старого міста, побувати на місці звідки правдоподібно була намальована відома панорама Гогенберґа (перша відоме зображення Львова), відвідати місця, де перебували такі визначні постаті як митрополит Андрей Шептицький, Патріарх Йосиф Сліпий, Святий Папа Іван Павло II.

Екскурсії хорами собору святого Юра заплановані на 14, 15, 28 і 29 вересня. У суботу початок буде о 19:45, а в неділю – о 19:00. Тривалість екскурсії – 40 хвилин, вартість – 100 грн. Долучитись до екскурсії можуть від 5 до 10 людей. Для участі також потрібно попередньо зареєструватись за посиланням.

Під час екскурсії хорами Ви зможете відчути красу барокового інтер’єру храму з висоти хорів, побачити ікону Тайної Вечері, що розташована у святилищі храму (єдине місце звідки можна побачити цю ікону), дізнатись історію Теребовлянської Чудотворної ікони та історію підпільної церкви і побачити місце, звідки було проголошено псевдо собор про ліквідацію УГКЦ, споглядати зблизька скульптури відомих митців таких, як: Йоан Георгій Пінзель, Лука Долинський та Юрій Радивілівські.


Інші новини