Вітаємо переможців ІІ-го етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з БІОЛОГІЇ!
14.11.2019
Вітаємо переможців ІІ-го етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з
біології
:
Книшоїд Софія
(10-Б) - ІІ місце
Котлярчук Оксана
(8-Б) - ІІІ місце
Хромчак Вікторія
(11-А) - ІІІ місце
Вітаємо переможців та їх вчителя
Шоханова С. О.
і бажаємо нових успіхів!
Інші новини
Літні канікули розпочинаються у Греції
24.06.26
Щорічний звіт адміністрації Класичної гімназії перед гімназійною спільнотою. Для ознайомлення!
18.06.26
Шпиці - місце сили!
16.06.26
Подорож до печер «Білі Хорвати»
15.06.26
Профорієнтація у 9-А класі
09.06.26
2026
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
Про нас
Новини
Персонал
Навчання
Досягнення
Позакласна робота
Відкритий світ
Випускники
Медіа