2017-2018 н.р.

Говерла 2017

Літній гімназійний табір-2017 (фото) відбувався у с. Говерла Рахівського р-ну Закарпатської обл. з 4 до 17 липня. Спеціалізацію табору визначити важко, він дуже багатогранний: відпочинковий, оздоровчий, спортивний, навчальний, розвивальний, туристичний, краєзнавчий, творчий, естетичний, а можна просто – класний (бо від Класичної гімназії :)

Відеосюжет про табір

Детальна інформація про табір.

Міський фестиваль екстремальних видів спорту «Манівці» 
(25.09. 2017 р.)
Склад команди: Гунят Христина – капітан, Добровна Уляна, Парубій Ярина, Харкевич Максим (всі – 9-Б); Вільхова Ксенія, Коваль Анастасія, Кулинич Олена, Фарина Марія, Хромчак Вікторія (9-А).
Манівці - 1 (фото): Купини – намагання виштовхнути суперника з «купин» палицями; Котики – мишки, коли «котик» має догнати «мишку» чи в колі, чи навколо нього; Ящики – скласти якомога більше ящиків один на одного, стоячи на них; Скелелазіння по спеціальних зачепах.
Манівці - 2 (фото): Сумо - намагання повалити суперника на землю у надувних «подушках»; Біґбол – величезний волейбол; і ще щось.
Манівці - 3 (фото): Груші – пройти поміж грушами, які коливаються; Пішохідний туризм – єдиний вид, який ми тренуємо в літніх таборах і частково у парках чи в іграх «Замок Лева», тут на трасі – Гунят Христина – переможець у цьому виді в цьогорічному літньому таборі; Аербег – стрибки з вежі висотою метрів 8 на надувну подушку.
Учні гімназії молодці, виступили досить гарно, набрали 6,5 балів з 10 можливих, а взагалі, найголовніше те, що їм було цікаво і вони отримали масу задоволення!