2018-2019 н.р.

Упродовж 2018/19 навчального року учні Класичної гімназії були традиційно активними в інтелектуальному русі. Зокрема, у 18-му Чемпіонаті Класичної гімназії з гри «Що? Де? Коли?», який проводився у поточному навчальному році, взяло участь 13 команд – це близько 70 гімназистів. До участі в Чемпіонаті гімназії зголошувалися учні  6 – 11-х класів, а учні 5-х класів були присутні майже на кожній грі як захоплені спостерігачі. Традиційно, гімназисти змагалися у молодшій (6-8-і класи) і старшій (9-11-і класи) лігах. У молодшій лізі вдруге поспіль перемогла команда 8-б класу “Брейнс в шоколаді”, яка з наступного чемпіонату поповнить вже старшу лігу і почне виступи в міських і обласних шкільних змаганнях з інтелектуальних ігор. Переможцями старшої ліги і 18-ми Чемпіонами Класичної гімназії з гри «Що? Де? Коли?» стала команда 10-а класу «Спокійно, селяни, земля буде ваша!» у складі: Анастасія Червона, Вікторія Хромчак, Ксенія Вільхова, Марія Фарина, Марко Горінецький, Павло Петелицький, Юстина Федчишин.

Учасники цієї команди, які виступали під назвою «Марка&Павла феміністік корпорейшн», цього року були особливо активними у загальноукраїнському шкільному інтелектуальному русі. Вони стабільно займали призові місця у всіх етапах Чемпіонатів Львова ШПІЛь з інтелектуальних ігор, а саме – з гри «Що? Де? Коли?», з «Брейн-рингу», а Вікторія Хромчак стала Чемпіоном Львова зі «Своєї Гри». Завдяки цим успіхам команда гімназистів виборола право на участь у Шкільному чемпіонаті України 2019 року з інтелектуальних ігор в Одесі і гідно представила там Класичну гімназію.

У 2019/20 навчальному році відбудеться 19-й Чемпіонат Класичної гімназії зі «Що? Де? Коли?», і ми запрошуємо до участі в ньому гімназистів, які перейшли до 6 класу!

До зустрічі у вересні на наших іграх!