Запрошуємо гімназистів до U-Report

03.04.2019
ЮНІСЕФ впроваджує в Україні глобальний молодіжний проект U-Report. Це - швидкі опитування через безкоштовні СМС або Твітер, які дозволяють дізнатись думку молоді щодо важливих суспільних питань.

Усі, хто підписались на U-Report, отримуватимуть опитування з 3-4-х питань щотижня. Потрібно лише сказати, що думаєш стосовно тієї чи іншої теми.

Приєднатись можна через безкоштовні СМС, надіславши слово СТАРТ на номер 4224.* Також можна надіслати слово СТАРТ фейсбук-спільноті U-Report , або зафоловити у Твітері - www.twitter.com/UReportUkraine .

ЮНІСЕФ вивчає результати та співпрацює із партнерами, щоби опитування застосовували у програмах на практиці. Тому, чим більше учасників - U-репортерів, тим більше прислухатимуться до їхньої думки. Таким чином, U-Report - це один із найпростіших інструментів, якими молодь може впливати на зміни у важливих сферах суспільного життя.

U-Report допомагає дізнаватись думку молоді для суспільних змін у 35-ти країнах. Всього у світі понад 3 млн U-репортерів.

Девід Бекхем як Посол доброї волі ЮНІСЕФ, активно підтримує цю молодіжну ініціативу. Зокрема, у вересні він презентував результати опитувань, а також особисті питання U-репортерів, на Генеральній асамблеї ООН, Таким чином молодь сказала, що думає, глобальним лідерам.

Інші новини